تحصیل در هندوستان - حیدرآباد - هزینه ؟

پذیرش از دانشگاه هندوستان(بنگلور / حیدرآباد/ میسور/پونا/؟؟)هزینه زندگی؟؟؟

تحصیل در فوق لیسانس و دکترا با بورسیه کامل

بورسیه تحصیلی کامل برای ارشد و دکترا در هند

 Full Scholarship for Master and PhD in India

سلام

امیدوارم که حالتون خوب باشه و سرحال باشید.

بله بازهم با یک خبر خوشحال کننده برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در هند.

تمامی علاقه مندان به تحصیل در رشته های مهندسی، علوم پایه ، علوم تجربی و مدیریت که در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا مایل به تحصیل هستند میتونند برای دریافت بورسیه کامل با یکدیگر رقابت کنند. بدیهی است این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم میباشد.

دقت کنید که این بورسیه شامل پوشش هزینه تحصیل ، هزینه اقامت و حقوق ماهیانه هست که از سال 2011 به پذیرفته شدگان داده خواهد شد. 

در رشته های مدیریت علاقه مندان میتونند در گرایشهای زیر ادامه تحصیل بدهند.

- منابع انسانی

- عملیات

- استراتژی

- مارکتینگ

- آمار

- مدیریت اقتصادی

- مدیریت منابع فکری

- مدیریت صنعتی و خیلی گرایشهای دیگه که بیش از 30 عنوان رو تشکیل میده و محبوب ترینهاش فکر کنم که همینها باشه

در رشته های علوم پایه و علوم زیستی

- شیمی

- فیزیک

- ریاضی

- بیوشیمی

- بیولوژی

- بیوتکنولوژی

- میکروبیولوژی

- و خیلی چیزهای دیگه

در رشته های مهندسی

- مهندسی کامپیوتر

- مکانیک

- عمران

- شیمی

- هوافضا

- الکترونیک

- ارتباطات

- برق و قدرت

- تولید

- مواد

- ابزار دقیق

و خیلی از گرایشهای دیگه.

بهتره قبل از اینکه برای ثبت نام اقدام کنید، نام رشته مورد نظرتون رو به اطلاع بدین تا بودن و یا نبودن رشته مورد نظر رو اطلاع بدم.

نکات مهم:

 * دقت کنید که متقاضیان میتونند حداکثر در سه رشته ثبت نام کنند.

* متقاضیان باید دارای حداقل مدرک لیسانس باشند.

* دانشجویانی که دارای لیسانس هستند و دارای سوابق کاری و تحقیقاتی و یا مقالات علمی چاپ شده در رشته مرتبط شون هستند میتونند برای کارشناسی ارشد و دکترا اقدام کنند.

* داشتن مدرک زبان الزامی نیست ولی توصیه میکنم که حتما در ارائه این مدرک تلاش کنید تا شانس موفقیتتون بالا بره.

* داشتن مدرک GRE الزامی نبوده ولی داشتن این مدرک موثر در موفقیت کارشماست.

* داشتن سوابق کاری و سوابق هیئت علمی دانشگاه ها نیز مورد توجه میباشد.

* لیست مدارک مورد نیاز برای متقاضیان تحصیل در کارشناسی ارشد 

- ترجمه ریز نمرات دوره کارشناسی

    - کپی ریز نمرات دوره کارشناسی به زبان فارسی

- کپی گذرنامه

- عکس

- و یک سری مدارک دیگه که برای هر رشته و دانشجو متفاوت هستند ، برای این بخش سوالهاتون رو ایمیل کنید تا لیست مدارک مورد نیاز رو اعلام کنم.

متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا

- ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس  ( فارسی و انگلیسی)

- مدرک لیسانس و فوق لیسانس ( گواهی موقت یا دانشنامه ، فارسی و انگلیسی)

- کپی از گذرنامه

- عکس

- پروپوزال

و یک سری مدارک دیگه که در مورد هر رشته فرق میکنه، باید ایمیل بزنید تا براتون توضیحات لازم رو ارسال کنم.


زمان ثبت نام

دانشجویان عزیز دقت کنید که آخرین مهلت ثبت نام برای این بورسیه پایان نوامبر هست که 15 روز برای متقاضیان ایرانی تمدید شده و تا حداکثر 15 دسامبر یا چهارشنبه 24 آذر ماه میتونید مدارک رو ارسال کنید. دقت کنید که اصل مدارک مورد نیاز نیست و فقط کپی از مدارک مورد استفاده هست.

توصیه میکنم که در تقویت زبان انگلیسی کوشا باشید چون سطح علمی این دانشگاه خیلی بالاست و دارای رنک جهانی هست و خیلی زبان در اون مهمه.

امیدوارم که این کمک بتونه به دانشجویان مستعد که توانایی پرداخت هزینه های تحصیلی رو ندارن کمکی باشه و اون دسته از دوستان هم که توانایی مالی دارن میتونند پولشون رو جایی دیگه سرمایه گذاری کرده و از یک دانشگاه با کیفیت پذیرش بگیرند.

هر سوالی که داشتید حتما ایمیل بزنید.

 Arash.India@Gmail.com   Help@IranToIndia.Com

آدرس وب سایت:

www.irantoIndia.com

www.irantoindia.blogfa.com

شماره تماس

۰۰۹۱۹۹۸۹۴۳۴۳۰۱

-۰۰۹۱۹۹۶۶۵۵۵۶۵۸

موفق باشید

آرش daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند daneshgah hend, تحصیل در کشور هندوستان،تحصیل دکتری در هند psycology روانشناسی بالینی، دکترا هند اقامت هند اقامت هندوستان اقامت ایندیا شرایط تحصیل در هند لیست دانشگاه های هند دکترا در هند اعزام دانشجو به هند 

+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 14:47  توسط آرِش  |